• Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

NUUK je soukromý klub v Hradci Králové, který se skládá z přírodní pojízdné sauny se vstupem do řeky a maringotkové osvěžovny s kulturním podhoubím.

sauna a osvěžovna nuuk

u slepého ramene labe

hradec králové – stará třebeš

nuuk<>led><EN

pá 10/1 17–00h
plná luna potu

tradiční úplňková sauna do půlnoci

Ouplně/k krásná věc splynutí temné louky

a kapek potu tančících v jeho záři. Poznač ve svým lunárním kalendáři a přijď na noční směnu. Úplňková sauna topí až spešl od pěti do půlnoci. 

ne 19/1 od 14h

povíhádky z bílé a černé vody

autorské čtení knížky

Povíhádky – povídky i pohádky pro lidi od 3 do 100 let přijede do zmrzlé labské zátočiny představit Petra Jiroušková, jejíž dědeček svým vnoučatům příběhy vypravoval. Tak se přijďte zababušit ke kamnům a rozplynout se v ději neději knihy z veverského  údolí.

čt 23/1 od 19h

Očista

předhromnicový rituál s terezou silon

Rituální zahájení nového letopočtu s Terezou Silon. Odložte si u nás na louce, co s sebou už dál nechcete táhnout a dotykem potu pomalu probuďte svoje spící těla ze zimního spánku. Síla ohně, bylin a pospolitosti vás vezme do magický výšin a nabije energií na zbytek roku. / nutná rezervace na e-mail sauna.nuuk@gmail.com (zatím vyprodáno, možné uvolnění rezervací)

1/2 od 19h

my sister grenadine

maringotkový koncert

Berlínské folkové duo, které vypráví příběhy ze všech koutů světa si udělá stopku v maríně u kamen a za zvuku praskajícího ohně se podělí u svůj hudební um i s obyvateli labské zátočiny. Koncert oscilující mezi radikální jemností a městskou divočinou.

Vpotné: do klobouku

živěji a aktuálněji na našem fb

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now