top of page
napis.png


4. ručník

datum.png


labská zátočina u sauny nuuk
hradec králové

různé druhy saun ~ rituály ~ koncerty ~ jóga ~ chill
řeka ~ performance ~ masáže ~ luční holičství ~ tanec oheň ~ louka ~ bezčasí

VPOTNÉ

CELOFESTIVALOVÝ POCENÍ (PÁSONE)

EARLY BIRDS (DO KONCE ČERVNA) 1600,- / POTOM 1750,-

HORKÝ DVOJÁK (PÁSO)

EARLY BIRDS (DO KONCE ČERVNA) 1300,- / POTOM 1400,-

VYPEČENÝ VÍKEND (SONE)

EARLY BIRDS (DO KONCE ČERVNA) 1200,- / POTOM 1300,-

pátek

Simo Hakalisto (fi/brno)

Eva Porating

Tereza Silon

kulturní
programIK

sobotič

jogis

petra soukupová

segment italiano set

moetivi karavan

tereza silon

kabinet holičů

masáže a lazebnictví

I love 69 popgejů

hrtl

neděliště

jogis

lazebnictvo

společný obídek

pokud chcete být součástí hiki joki se svou saunou, lazebnictvím nebo jako dobrovolník,

napište nám na sauna.nuuk@gmail.com

faq1

CO VŠECHNO OBSAHUJE VSTUPNÉ NA FESTIVAL?

V dřevěném náramku se symbolem letošního ročníku, který dostanete ke každému vstupnému,  je ukryta spousta radosti.
Pokud se stanete jeho majiteli (zakoupením vstupenky v předprodeji nebo na místě), vzniká vám nárok na užívání všech přítomných saun v daném časovém rozmezí (liší se barvou náramku).

V ceně máte i veškerý doprovodný kulturní program a rituály. Co se týče individuálních procedůr (masáže, zábaly), je třeba se na ně speciálně zarezervovat (na místě v recepci) a případně zaplatit (v hotovosti). >>> cena kolem 200–400Kč. 

ceny vstupenek v předprodeji

Celofestivalový pocení (PÁ+SO+NE) 

1750 Kč

Horký dvoják (PÁ+SO) 

1400 Kč

Vypečený víkend (SO+NE)

1300 Kč

malý člověk do 6let............zdarma 

malý člověk do 12let...........za půlku

ceny vstupenek na místě

Celofestivalový pocení (PÁ+SO+NE) 

1850 Kč

 

Horký dvoják (PÁ+SO) 

1500 Kč

Vypečený víkend (SO+NE)

1400 Kč

jen pátek 

600 Kč

 

jen sobota 

1000 Kč

jen neděle

500 Kč

malý člověk do 6let............zdarma 

malý člověk do 12let...........za půlku

platba na místě jen v hotovosti!!!

faq 1–2

chci jen na koncerty/kultůru

Kúra jenom kultúrou je možná. Není potřeba žádný rezervace, ani náramku. Kulturní program je volně přístupnej i festivalovýho náramku, ale za to jednorázovým příspěvkem 300 Kč (a víc) na baru přímo na místě. Co vy víte, třeba vás pak i ty saunový plameny zlákaj a budete chtít zůstat i na další procedůry.

faq2

PŘESPÁVANDA

V rámci vstupnýho vám vzniká i nárok na kus louky, aneb plac na váš celtový palác. Na místě je možné si postavit stan a bivakovat v něm podle svých potřeb. Festival je ale přeci jen na konci září, takže doporučujeme nepodcenit dekovou, svetrovou a kulichovou výbavu. V případě deště máme i suchou/krytou variantu.
Co u nás ale naopak NEMÁ zelenou, jsou auta. Na pozemku se nebude moci parkovat, ani tam dojet autem.
Proto prosíme pozorně proštudujte cestu a naložte si tak, abyste to zvládli pár minut donést pěšky/na kole. 

jak se k nám dostat

Kombinace AUTO + PĚŠO

Pokud je automobil vaším vyvoleným přibližovadlem, nabízíme hned 3 možnosti parkingu.

 

  • Varianta Železňák aneb nejkratší pěšo aneb když jedu od Prahy/Pardubic:

Zaparkujte u autoservisu Haken v ulici Na Rybárně, poté se vydejte přes železný fialový most přes řeku. Za mostem se dejte doprava a jděte až na konec cesty, která lemuje Labe.
>>> Je to přesně 888m, tedy nějakých 14 minut pěšky. >>> 
CELÁ CESTA ZDE

 

  • Varianta Třebeš aneb Mezi slepými rameny aneb když jedu od Brna: 

Zaparkujte u autoservisu Jiří Bartoš v ulici Machkova. Za posledním domem vlevo se dejte doleva mírným kopečkem dolů polní cestou. Ta vás povede přes malý mostek a dál na hráz mezi slepými rameny Labe. Tam se můžete chvilku zastavit na pozorování leknínů, kachen nebo labutí. Po vykuknutí na louce se dejte doprava a jděte stále podél slepého ramene. Zachvilku na vás vysvitne Hiki Joki v celé své kráse.
>>> Je to přesně 1km, tedy nějakých 16 minut pěšky
>>> CELÁ CESTA ZDE

 

  • Varianta U nemocnice aneb Romantická procházka podél řeky alejí:

Zaparkujte na parkovišti Fakultní nemocnice, které se nachází u řeky, jmenuje se to Parkoviště u Orlice, ale je vlastně u Labe. Tam začíná vaše krásná cesta alejemi podél řeky, na které projdete hned dvěmi zahrádkářskými koloniemi a můžete zamávat výrobci loděk Luďkovi. Vaše cesta je přesně ta, která není cyklostezka, ale ta polní cesta těsně po hrázi Labe. Po ní půjdete celou dobu až na konec, tam se setkáme.
>>> Je to přesně 1,8km, tedy nějakých 28 minut pěšky 
>>> CELÁ CESTA ZDE


 

Kombinace VLAK/BUS + MHD + PĚŠO

Úplně nedoporučujeme se vydat přímo z nádraží na vlastní pěst pěšky. Není to vlastně moc pěkná cesta a může vás znavit ještě předtím, než se dostanete do její hezčí části. I u téhle kombinace jsou 3 varianty, jak se na místo dostat, tedy 3 zastávky MHD, odkud je to k nám v dochodné vzdálenosti. 

 

  • zastávka Jungmannova – přímé spoje BUS 12, v so+ne 22

= 7 min busem + 20 min pěšky = 27 min celkově

Od zastávky Jungmannova se dostaňte k hlavní silnici “Hradubická” aka “Rašínova třída”, tu přejdete přes semafory a pokračujte rovně, až se dostanete k autoservisu Haken, tedy k řece a železnému mostu přes ni. Za mostem se dejte doprava a jděte až na konec cesty, která lemuje Labe.
>>> Od zastávky k nám je to přesně 1,3km, tedy nějakých 20 minut pěšky 
>>> PĚŠO CESTA ZDE

 

  • zastávka Třebeš odbočka – přímé spoje BUS Č. 9

= 10 min busem + 24 min pěšky = 34 min celkově

Od zastávky se dejte kolem kancelářské budovy, která se jmenuje “Fomei”, pokračujte dál ulicí Machkova, na rozcestí se držte vpravo. Půjdete kolem zmrzlinového stánku i hospody. Na konci ulice je autoservis Jiří Bartoš. Za posledním domem vlevo se dejte doleva mírným kopečkem dolů polní cestou. Ta vás povede přes malý mostek a dál na hráz mezi slepými rameny Labe. Tam se můžete chvilku zastavit na pozorování leknínů, kachen nebo labutí. Po vykuknutí na louce se dejte doprava a jděte stále podél slepého ramene. Zachvilku na vás vysvitne Hiki Joki v celé své kráse.

>>> Je to přesně 1,5km, tedy nějakých 24 minut pěšky >>> PĚŠO CESTA ZDE

 

zastávka Fakultní nemocnice – přímé spoje BUS Č. 1, 8, 9, 24

= 7 min busem + 33 min pěšky = 40 min celkově

Od zastávky se dejte směrem k řece na straně mostu, na jaké vystoupíte. Dojdete přímo k řece – půjdete skrz takové parkoviště mezi stromy. Na cestě, která lemuje řeku už zůstanete až do úplného konce.

>>> Je to přesně 2,2 km, tedy nějakých 33 minut pěšky >>> PĚŠO CESTA ZDE

faq3

Jedna z nejzábavnějších částí programu: jak se dostat na náš naivní ostrůvek bezčasí. Jak už píšeme výše, přímo na místo nebude možné dojet autem. Nabízíme ale několik variant a všechny jsou krásné a zážitkové zároveň.

občerstvovna

Kromě zážitků a krásných lidí tělem, duchem i ručníkem vás možná taky zajímá jiná forma hedoné a to jest jídlo a pití. Na místě bude náš impro bar se stálicema nůčí nabídky jako je čaj a kafe, to je jas. Pro úplně základní hydrataci přistavíme cisternu s pitnou vodou, takže lahve a plecháče do kapsy od župánků. Další radovánky obstará pivo z lokál dílny rodinného pivovaru 713 a taky vína dvou barev. V případě zimomravek vyloupnem z plamenů našeho sporáku svařáček.

V sobotu a v neděli bude na místě teplý lahodný pokrm v podobě husté polévky a ráno smoooth ovesná kaše s ovocem. Přes celý den bude možno zakoupit chleba s pomazánkou, štrůdly a bůhvícoještě. Na baru bude v pozoru k zakoupení a následnému opečený proviant buřtů
a polooštěpoků.  

faq4
faq5

co s sebou

My furt nevíme, jestli je to spíš festival, podzimní tábor nebo potlach, ale pro všechny případy jsme pro vás připravili seznam toho, co byste si měli ideálně s sebou zabalit:

 

☺︎ pevné boty (žádný balerínky nebo bílý tenisky nebudou potřeba, parádu s nima neuděláte a ještě vám je schroustne listí nebo louka) – na místo se dá dopravit v podstatě jen pěšky, takže se podle toho obujte

☺︎ pantofle – na pohyb po areálu a na cestu k řece i chillování v županu ideální

☺︎ teplý oblečení – neumíme předvídat počasí (ale snažíme se!!!), takže těžko říct, jestli pojedeme koncept slunečných lázní nebo pravýho skandinávskýho ledovýho muže. Nicméně dá se odhadnout, že touhle dobou už je večer celkem zima, nepodceňte to! A už vůbec ne, pokud tam spíte. Doporučujeme teplej spacák i kulíšek a pletený fusky.

☺︎ vlastní ručník – pokud jedete na 3 dny, tak ideálně 3 ručníky. My na místě nějakej erár mít budeme, ale pot do vlastního, je pot do vlastního.

☺︎  hotovost – jsme luční festival, žádný bankovní membrány jsme nevypěstovali

☺︎ tábornický jídlo – tomuhle se vůbec nebráníme. Chystáme pro vás nějaký dobroty v podobě chlebů s pomazánkou, polívek nebo možnosti zakoupení buřtu/tofu na opek. Pokud ale lačníte po nějaký svý delikatesce, tak si ji přibalte, restaurace v okolí moc nejsou. 

☺︎ kelímek na pití – budeme mít sice na místě nějaký plasťáky, ale tušíme, že i vy jste letos/minulej rok byli na nějakym festivale s vratnejma kelímkama a nějakej vám doma zůstal. Tohle je je-di-ne-čná (a zřejmě i jediná) příležitost ho znovu vytasit do boje!

☺︎ župánek – není nutnej, ale hodně doporučenej!

☺︎ čelovku – pro lepší dosvit na zvraty hrbolatý polních cest

 

☺︎ power/solar banku – Když budete chtít influencovat nebo zavolat mámě a dojdou vám procenta. My energie sice vyrábíme kila, ale přetavit ji v elektřinu zatím neumíme.

☺︎ dobrou náladu!!! – my vám ji tam samozřejmě budem servírovat po kilech, ale na dobrym základu se líp staví a co bychom to byli za čundráky, kdybychom tohle do seznamu “co s sebou” nenapsali.

co na místě nenajdete

☹︎ teplou sprchu – žádný vykachličkovaný sprcháče nejedem, všechno smejváme Labem

☹︎ elektřinu – něco málo tam vysosáme, ale na všechny mobily to nedá, tak si radši nabijte pavrbanky (viz “co s sebou”)

☹︎ splachovací záchod – latrýna + toitoi rullez

hiki joki v obrazech

galerie
Kotva 1
logo_blue.gif
hra.png
hk-logo.png
kocovna.png

děkujeme
panterům
hiki joki

☺︎

sonnetor-logo.png
Untitled-1_2x.png
logo.png
641562a1b3cc3a73fc4930e5_Slovak-Sauna-Community_LOGO-1.png
g5017.png
642c4433d2e0662b4936910b_woodmaster-p-800.png
BOOM Events logo - dark.png.webp
logo_hradeckepivo_registered.png
supervego_use_space_rgb-1.png
logo-188.png
bottom of page